Szkoła w czasie kwarantanny

KLIKNIJ – ZDALNE NAUCZANIE

 

Drodzy Rodzice

W związku z nowym sposobem nauczania bardzo prosimy o codzienne logowanie dziecka na portalu Librus lub  inny kontakt z wychowawcą.

Jest to dla nas potwierdzenie  pracy i obecności dziecka.

Dziękuję za zrozumienie i współpracę Aleksandra Życzyńska

INFORMACJA

            Dyrektor Szkoły Podstawowej w Michalu informuje, iż od dnia 23 marca 2020r. do odwołania sekretariat szkolny czynny jest codziennie od godziny 8.00 do godziny 14.00. Sprawy związane z pracą sekretariatu szkolnego należy wcześniej zgłosić pod numery telefonów: 52 33 251 79;  695 984 111;   oraz e-mail: sekretariat@szkolamichale.pl

Wnioski o przyjęcie dziecka  do klasy I można składać w postaci skanu drogą  e-mail na adres podany powyżej lub w formie papierowej w godzinach pracy sekretariatu po uprzednim telefonicznym kontakcie.

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego należy złożyć w szkole w terminie od dnia 1 kwietnia 2020r. do dnia  6 kwietnia 2020r. w postaci skanu drogą  e-mail na adres podany powyżej lub w formie papierowej w godzinach pracy sekretariatu po uprzednim telefonicznym kontakcie.

 Druki do pobrania na stronie  https://spwmichalu.com  lub  www.gimmich.biposwiata.pl

W szkole zachowane są zaostrzone reguły sanitarne;  płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt  z pracownikami, zachowanie odpowiedniego 1,5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku.

            Proszę na bieżąco sprawdzać dalsze komunikaty